Nejnovější články z našich magazínů

Přečtěte si, co je nového
 

Vzali jste si spotřebitelský úvěr,ale po prostudování smlouvy jste došli k závěru,že pro vás není tato půjčka výhodná? Že vám podmínky z jakéhokoliv důvodu nevyhovují? Našli jste jinde lepší podmínky nebo půjčku, která vám jednoduše sedne lépe? Nevadí, zákon myslí i na takové situace.

Finanční prostředky jsou důležitá součást našeho života. Používáme je neustále, ale ne vždy je máme dostatek. Někdy se stane, že v přesně danou chvíli potřebujeme pro život vyšší částku peněz, kterou nedisponujeme a tak hledáme východisko, jak ji dostat. Většina živých bytostí se nejprve obrací na nejlepších přátel či přítelkyně s prosbou o půjčku,...

Jedním z nejkontroverznějších druhů nebankovních úvěrů jsou takzvané soukromé půjčky čili půjčky od soukromých investorů. Tyto produkty jsou poskytovány ze soukromých zdrojů majetných společností nebo osob, pro které je to velmi výhodný způsob zhodnocování volných finančních prostředků.

Dnešní automobily se pohybují v řádech desítek až stovek tisíc, někdy i v řadách milionů. Našetřit a mít pohromadě takovou částku mnohdy není možné.Nezostáva tedy nic jiného, ​​než sáhnout po půjčce. Využijte půjčky na auto, díky kterým budete mít peníze na auto během chvíle.

Pokud někdy uděláte nedorozumění ve finanční sféře, bezpochyby budete se mnou souhlasit, že to poznamená váš celý budoucí život. I když se dostanete z ekonomických problémů a všechny nedostatky vyrovnáte, i tak budete dost často pokládán za neplatiče a budete muset stále přemýšlet jak vydělat peníze.